Online individuálny výživový plán

Online individuálny výživový plánVyskúšajte našu novú službu, ktorú sme pre Vás vytvorili, keďže máme veľa požiadaviek na výrobu individuálnych výživových plánov od klientov z ďalekých regiónov, u ktorých nie je možné osobné stretnutie a konzultácia.

Redukčný individuálny výživový plán

Ak ste sa rozhodli schudnúť, tak je náš redukčný individuálny výživový plán najlepším riešením, ako sa konečne zbaviť kíl navyše. Pomocou nášho plánu „na chudnutie“, ktorý Vám vytvoríme na mieru, sa chudne pohodlne a najmä bezpečne, pretože ste pod dohľadom odborníka.

 

Liečebný individuálny výživový plán

Liečebný individuálny výživový plánAk potrebujete mať správnu výživu pri vašom zdravotnom probléme, tak zostavenie liečebného individuálneho plánu je práve pre Vás. Liečebné výživové plány vedia pozitívne podporiť priebeh liečby alebo rekonvalescencie až o 50%.

Intolerantný individuálny výživový plán

Pokiaľ ste zistili, že ste intolerantný na niektorú potravinu, potom je špeciálne pripravený intolerantný výživový plán určený práve pre Vás. Pri zistení intolerancie na potravinu sa z jedálneho lístka odporúča danú potravinu obmedziť alebo úplne vylúčiť.

 

Športový individuálny výživový plán

Ste športovec a hovoríte si, že výživa je Vašou slabinou? Viete, že by ste sa cítili lepšie, mali by ste viacej energie a mohli viac trénovať, pokiaľ by ste jedli lepšie, ale nevyznáte sa v tom, čo by ste mali pri svojom hektickom životnom štýle jesť?