Test na intoleranciu potravín

Food Detective™Potravinová intolerancia (neznášanlivosť) je v podstate neobvyklá reakcia Vášho tela na určité potraviny, ktorá sa môže prejaviť niekoľkými spôsobmi.

Ktoré symptómy sprevádzajú potravinovú intoleranciu?

Potravinová intolerancia môže mať rôzne príznaky a môže ovplyvniť takmer každý orgán v ľudskom tele. Pacienti sa často sťažujú na viaceré symptómy naraz, napr. črevné problémy sprevádzané bolesťami hlavy či vyrážkami. Medzi bežné príznaky patria: úzkosť, strata pozornosti, zápcha, hnačka, bolesti hlavy, nespavosť, migrény, zadržiavanie vody, artritída, fibromyalgia, astma, nafukovanie brucha, chronická únava, depresie, gastritída, nadúvanie, svrbenie, problémy s hmotnosťou, hyperaktívnosť a zápalové ochorenie čreva. Ak pozorujete na sebe niektorý z vyššie uvedených príznakov a už ste kvôli nim navštívili aj svojho praktického lekára, ktorý však nedokázal presne podložiť, čo by mohlo byť ich príčinou, potom by bolo skutočne vhodné, spraviť si test potravinovej intolerancie.

Otestujte sa!

Food Detective™ je samodiagnostický test potravinovej intolerancie, ktorý si môžete vykonať sami v pohodlí Vášho domova. Nepotrebujete ísť k lekárovi ani čakať týždne na výsledky z testovacích laboratórií. Použitie Food Detective™ je veľmi jednoduché. Priložené inštrukcie Vás týmto procesom ľahko prevedú krok za krokom.

Všetko potrebné k získaniu vzorky a tiež k samotnému testovaniu nájdete ako súčasť balenia Food Detective™.

Testovacia podložka, na ktorej sú nanesené potravinové extrakty, Vám ukáže, na ktorú z potravín sa vytvorili protilátky. Samotný postup je jednoduchý.

 1. Najskôr zo špičky prsta odoberiete malú vzorku krvi, necháte rozpustiť v roztoku a pôsobiť.
 2. V ďalších krokoch pomocou detekčného a vývojového roztoku identifikujete prítomnosť protilátok na jednu alebo viacero potravín v závislosti od výskytu modrozafarbených bodov na reakčnej podložke.
 3. Pomocou priloženej schémy v inštrukciách ľahko zistíte, na ktorú potravinu ste zareagovali pozitívne.

S Food Detective™ máte výsledky o 40 minút.
Jednoduchý, bezpečný, presný a rýchly Food Detective™ – prvý test na svete určený na samodiagnostiku potravinovej intolerancie.

 

+Spýtajte sa na službu: Test na intoleranciu potravín

  Vaše meno (povinné)

  Otázka / poznámka k službe

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo