Športový individuálny výživový plán

Ste športovec a hovoríte si, že výživa je Vašou slabinou? Viete, že by ste sa cítili lepšie, mali by ste viacej energie a mohli viac trénovať, pokiaľ by ste jedli lepšie, ale nevyznáte sa v tom, čo by ste mali pri svojom hektickom životnom štýle jesť?
V našom výživovom štúdiu Vám vytvoríme individuálny výživový plán tak, aby Vaše telo dokázalo prekonávať osobné a športové výkony.

Profi šport

Športový individuálny výživový plán je vytvorený pre maximálnu nutričnú podporu športovca, ktorý musí prekonávať vysokú fyzickú záťaž pri adekvátnych športových výkonoch.
Výživové štúdio úzko spolupracuje so športovcom, ktorému ponúka plnú nutričnú starostlivosť tak, aby sa mohol športovec starať iba o svoje výkony. Vo výživovom pláne je zohľadnená výživa pred, počas a po športovom výkone.

Vytvárame a prispôsobujeme výživové plány pre športové obdobia, kedy je treba zvýšenú fyzickú aktivitu a námahu podporiť kvalitným a presne miereným príjmom živín.

Toto úsilie má v konečnom dôsledku pozitívny vplyv na výkon a regeneráciu každého športovca. Preto neváhajte a vylepšite svoje úsilie v nasledovných výkonnostných obdobiach:

 • Výživa v dlhodobom tréningovom zaťažení, je presne cielená  výživa, kedy potrebuje športovec naberať silu, objem, vytrvalosť, obratnosť. Je to časové obdobie okolo 2-3 mesiacov pred zápasom alebo športovým podujatím.
 • Výživa pred sezónou, jedná sa o časové obdobie do 1 mesiaca pred začiatkom športového podujatia, kedy potrebuje športovec dolaďovať svoju formu a pripraviť svoj organizmus na blížiace sa obdobie zápasu, poprípade obdobie stálych zápasov a športových podujatí.
 • Výživa pred zápasom alebo športovým podujatím sa využíva výživa, ktorá dodá športovcovi všetky potrebné látky, ktoré sú pre jeho maximálny výkon najvýhodnejšie a tak sa môže sústrediť iba na svoje športové výkony.
 • Výživa počas zápasu alebo športového podujatia, je strava, ktorá musí byť počas  prípravného obdobia odsledovaná tak, aby dokázala naplno podporovať fyzické zaťaženie športovca. Požadovaná strava mu vie ihneď počas zaťaženia dodať potrebnú energiu a strácajúce sa látky, a tak si vytvoriť výhodu pred svojím súperom.
 • Výživa regeneračná, je jedným z najdôležitejších prvkov celého športového cyklu, na ktorý sa mnohokrát zabúda, kedy sa organizmus po vysokej športovej záťaži potrebuje okamžite dostať do formy a zasa zdolávať športové (fyzické) prekážky.

Hlavný cieľ

 • maximálne zohľadnenie výživy na výkon športovca
 • plná výživová podpora pre športovca
 • nárast telesnej výkonnosti

Prečítajte si o našej úspešnej spolupráci s profi-športovcom, kliknutím tu.

Fit šport

Hlavný cieľ

 • nárast svalovej hmoty
 • prekonanie osobných výkonov
 • zvýšenie telesnej energie
 • odstránenie únavy po cvičení
 • formovanie postavy

Prečítajte si o našej úspešnej spolupráci pri formovaní postavy,  kliknutím tu.

Fit šport individuálny výživový plán je určený pre ľudí, ktorí sa venujú športovej aktivite, najmä pre dobrý osobný pocit.
Ak sa venujete športovej aktivite minimálne trikrát do týždňa a chcete zo svojej športovej aktivity čo najviac vyťažiť, tak práve pre Vás je náš fit šport individuálny výživový plán určený.

Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za Vami tam, kde sa najlepšie cítite.

Využite pohodlnú možnosť online výroby výživového plánu!

3 mesačná spolupráca s výživovým poradcom, ktorý Vás v tom nenechá osamotených