O nás

Sme mladé a plne sa rozvíjajúce výživové štúdio, ktoré začína svoju existenciu v roku 2012.

Naším cieľom je vytvárať svojim klientom profesionálne individuálne výživové plány, pomocou ktorých budú môcť dosiahnuť pokrok v chudnutí, zdraví alebo športe. Opierame sa o naše tri piliere, a tými sú výživa, zdravie a šport, pretože sme presvedčení o tom, že tieto tri faktory sú navzájom silne prepojené a vynechaním jedného z nich sa ďalšie dva oslabujú, v dôsledku čoho daný jedinec stagnuje alebo sa nedokáže tešiť z plného zdravia, športu a plnohodnotnej výživy.

Vo výživovom štúdiu ponúkame našim klientom služby, ktoré im pomáhajú schudnúť, formovať postavu, naberať svalovú hmotu, liečiť sa, zlepšiť a udržať si zdravotný stav, prekonávať a zvyšovať športové výkony, tešiť sa plnému zdraviu.

Za základ všetkých našich výživových plánov, bez ohľadu na to, či už sa jedná o plány na chudnutie, liečebné alebo športové, sme si vybrali zmenu nesprávnych a posilnenie správnych stravovacích návykov. Všetky plány, ktoré našim klientom vytvárame, sú vytvorené na mieru, teda sú zohľadnené ich individuálne ciele, nároky, požiadavky tak, aby sa náš klient mohol plnohodnotne stravovať a pritom mu nami špeciálne na mieru vytvorená strava dopomáhala svoj cieľ dosiahnuť.

Pokiaľ sa u nás klient rozhodol chudnúť, športovať alebo napraviť zdravie pomocou niektorého individuálne vytvoreného výživového plánu, vieme mu vytvoriť konzultačnú podporu, vieme s klientom pracovať tak, aby sme mu v prípade potreby upravili alebo ešte špecifickejšie optimalizovali jeho individuálny výživový plán. Individuálny prístup ku každému nášmu klientovi mu napomáha získať návyk a vedomosti k tomu, aby si vedel kedykoľvek aj sám vytvoriť pre neho vhodné stravovanie. Na základe toho si dokáže dosiahnuté výsledky dlhodobo udržať.

Kontaktný formulár

 

 

Kontaktné informácie

Ing. Libor Javro
výživové štúdio SH NUTRITION
– Krajinská 3, Piešťany 921 01
– Bratislava, Apollo Business center,   Prievozská 4D, blok E, 9 poschodie

– online konzultácie: Skype: libor.javro1

8:00 – 17:00 hod.
Tel: +421 915 882 810
E-mail: info@vyzivovestudio.sk